Praświat i cywilizacje pozaziemskie

 

purple-flowers

Jak połączyć w całość zagadnienia dotyczące wiary i istnienia życia pozaziemskiego?Czytając na temat istot fizycznych i niefizycznych, obcych cywilizacji kosmicznych, Bogu i Jezusie bez odpowiedniej wiedzy, można dostać niezłego „pomieszania zmysłów”.

Żeby odpowiednio wyjaśnić to zagadnienie muszę zacząć od początku, czyli od opisu natury rzeczywistości. Otóż pisząc o iluzji rzeczywistości materialnej, świat fizyczny istnieje po pierwsze, w wyniku przetwarzania przez mózg okrojonego spektrum fal elektromagnetycznych tworzących materię, po drugie ze względu na fakt, że energia, będąca fundamentem w budowie struktury wszechświata w przypadku świata 3D (naszego) przybrała zgęszczoną formę. Nasuwa się zasadnicze pytanie. Czy energia od zawsze występowała w dwóch formach eterycznej i zgęstniałej? Odpowiedź brzmi: nie. Gęsty stan energii stanowi efekt zachwiania równowagi energetycznej tzw. „praświata”, który w swojej pierwotnej konsystencji miał charakter eteryczny.

Ponieważ energia obdarzona jest świadomością, „praświat”- bezczasowy i nielokalny- od zawsze miał swojego Architekta. Nie wiem, czy można mówić o Nim, jako istocie, ale nie ulega wątpliwościom, że posiadał On zdolności kreacyjne. Na początku nie istniały żadne byty, dopiero akt stwórczy Architekta spowodował powstanie istot. Sam Architekt powstał natomiast z pierwotnego oceanu świadomości (zupy kwantowej), czyli z energii, o czym wspominają mitologie z niemal całego świata. Jako że materia nie została jeszcze powołana do życia, wszelkie byty były istotami duchowymi.

Idealny stan rzeczy zakończył się, gdy istota żeńska (anioł)- Satana- zbuntowała się przeciwko Stwórcy. Wydarzenie to, zaważyło na losach  „praświata” i zainicjowało powstanie dzisiejszego wszechświata wielowymiarowego. Satana postanowiła powołać własne królestwo i w tym celu rozpoczęła modyfikację struktury energetycznej praświata. Chodziło o manipulacje przy tzw. duchowych atomach. Działania te całkowicie wytrąciły pierwotny porządek z harmonii. Satana zmieniając skład atomów doprowadziła mówiąc ogólnie do coraz większego zgęstnienia energii, a więc materializacji rzeczywistości. Widząc postępowanie Satany, Architekt „przygarniał” do siebie coraz więcej światów eterycznych, by przywrócić równowagę w Kosmosie. Zarysowane tutaj w skrócie działania doprowadziły do powstania różnych wymiarów, gęstości, które wcześniej stanowiły jedną całość. Istoty, które zdecydowały się służyć Życiu pozostały na poziomie niefizycznym, jako Istoty Światła, które mogły schodzić w gęstsze energie, by nauczać „ślepców”, natomiast byty omamione przez Satanę przechodziły stopniową materializację, co poskutkowało utratą Boskiej Świadomości. Podane informacje czerpałem z tekstu przetłumaczonego przez pana Romana Nachta z języka niemieckiego zatytułowanego „Pola promieniowania”, stanowiącego przekaz mentalny (telepatyczny) od istot pochodzących z najwyższych sfer egzystencji. Chociaż, jak wspomniałem już wiele starożytnych tekstów bardzo podobnie opisuje zdarzenia, które zarysowałem powyżej.

Nawiązując jeszcze do podjętego tematu. Z biegiem czasu wykształciły się istoty o różnej charakterystyce zewnętrznej; niektóre z nich przybrały wygląd podobny do ludzi, inne kompletnie różny. Poszczególne grupy istot znajdujących się już na niższych poziomach rzeczywistości zaczęły rozwijać własne technologie, umożliwiające im konstrukcję obiektów technicznych, ale także na tworzenie własnych światów i wymiarów. Na pułapie eterycznym istnieją byty nastawione do Życia negatywnie, których celem jest manipulacja gęstszymi rzeczywistościami wykorzystując do tego istoty ( nie tylko z naszego świata), które poziomem świadomości są im równe- podobna zależność dotyczy istot darzących Życie szacunkiem i miłością (podobne przyciąga podobne). Pisząc więc o Aniołach, „kosmitach”, Bogu, Jezusie i Istotach Światła mam na myśli tę samą rzeczywistości, istniejącą na różnych poziomach wszechświata i świadomości.

dowody_clip_image004Obraz pochodzący z 1710 roku, namalowany przez Aerta De Geldera, przedstawiający chrzest Chrystusa. Na obrazie łatwo zauważyć unoszący się na ziemią statek kosmiczny, co oznacza, że Chrystus miał związek z cywilizacjami pozaziemskimi. UFO w sztuce chrześcijańskiej było bardzo często uwieczniane: http://www.paranormalne.pl/topic/1939-ufo-na-malowidlach-religijnych/

Tak naprawdę wszystkie istoty, jakie zamieszkują Kosmos pochodzą z tego samego praźródła, jakim jest Architekt stworzenia. Problem polega na tym, że poszczególne grupy obrały własną ścieżkę rozwoju (albo antyrozwoju). Koniec końców, gdy „praświat” powróci w nowej, udoskonalonej formie, nastąpi ponowne zjednoczenie „zła” z dobrem”, „piekła” z „niebem”, ponieważ wszelkie stworzenie powstało z miłości Architekta. Wizja władzy spowodowała jednak, że anioł stał się diabłem, ponieważ zapomniał kim jest i skąd pochodzi. Świadomość swojego faktycznego jestestwa jest kluczowa, ponieważ to świadomość warunkuje, w jaki sposób manifestujemy swoją obecność w świecie. W „Polach promieniowania” zaznaczono bardzo wyraźnie, że gdy upadła istota powracała do Źródła i przypominała sobie o Prawdzie, wówczas ogarniało ją zrozumienie i znów stawała się Istotą Światła. Biegunowe widzenie rzeczywistości jest iluzją- istnieje tylko Nieskończona Miłość.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Historia ludzkości. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s