Strategia Obcych

Zapoznając się z historią świata, analizując kulturę i osiągnięcia techniczne prehistorycznych i starożytnych cywilizacji, wywnioskować można, że              w rozwój na Ziemi zaangażowane były istoty pozaziemskie.

Jeżeli przyjmiemy teorię, według której w zamierzchłych czasach Niebieską Planetę nawiedziły Obcy, zastanówmy się jaką strategię mieli oni wobec Ziemi i w ogóle ludzkości?

Przede wszystkim należy zaznaczyć, że cywilizacje pozaziemskie istniały od niepamiętnych czasów, jeszcze gdy na Ziemi nie występowało życie, a nawet przed uformowaniem naszego globu. Ze swoich doświadczeń wiem, iż we wszechświecie powstały takie kultury, które:

  1. Dążą do bezwzględnej dominacji w Kosmosie.
  2. Są obojętne w stosunku do innych kultur, tzn. interesuje ich szeroko pojęty wzrost, lecz nie angażują się one bezpośrednio w sprawy danej cywilizacji.
  3. Są dosyć słabo rozwinięte technicznie, nie mają możliwości wpływania na inne kultury międzygalaktyczne

Oczywiście powyżej wymienione zostały tylko cywilizacje mające charakter fizyczny, bądź fizyczno – niematerialny, bez uwzględnienia typowo eterycznych istot, bo to zupełnie inna bajka.

Najbardziej zachłanną na władzę rasą są gady. W historii Ziemi ich ingerencja jest ewidentna; ich przedstawiciele występują w mitologiach starożytnych ludów i sztuce.        O wpływie gadziej rasy możemy przekonać się też analizując budowę mózgu, który w 1/3 jest gadzi. Reptylianie słyną z doskonałej znajomości genetyki, więc konfiguracja w DNA stanowi dla nich rozrywkę. To, że gady są naszymi opresorami, nie oznacza jednak, że np. Wysocy Biali ( ang. „Tall Whitees” ) z Oriona lub Plejadianie są mniej odpowiedzialni za beznadziejną sytuację, w jakiej się znaleźliśmy. Przecież w słynnych przekazach B. Marciniak wyraźnie zostało podkreślone, że Plejadian interesuje dalszy rozwój naszej cywilizacji, ponieważ dzięki niemu oni sami będą mogli zrobić kolejny krok do przodu       w ewolucji cywilizacyjnej. To jest czysty interes, a nie bezinteresowna pomoc! Czy my się kiedyś przebudzimy z transu?

Zatem strategią „wczoraj i dzisiaj” Obcych jest odpowiednia manipulacja informacją poprzez dobieranie właściwych sformułowań, tak byśmy nie połapali się, co im tak naprawdę chodzi.

Cofnijmy się jednak w czasie, by przyjrzeć się strategiom, jakie podjęły istoty pozaziemskie w celu przejęcia kontroli nad ludźmi w odległej przeszłości. Otóż jest to temat wcale niełatwy, ponieważ trudno ustalić dokładny przebieg wydarzeń. Niemniej jednak dysponujemy wystarczającą ilością danych, by zarysować pewien szkic obrazujący taktykę najeźdźców. Przedstawię więc po krótce, jak mogły wyglądać poszczególne etapy przejmowania kontroli nad Ziemianami:

1. Kim byliśmy?

Kluczową kwestią jest zrozumienie, kim byliśmy, a kim staliśmy się w konsekwencji ingerencji Obcych. W bardzo odległej prehistorii ludzie stanowili prawdziwie kosmiczne byty, dysponując szerokim dostępem do Nieskończonej Świadomości. Bardzo wymowny jest opis pradawnych ludzi stworzony przez greckiego poetę Hezjoda:

„(…) a ty nie zapomnij mojego wywodu:

Że i bogowie i ludzie z jednego wywodzą się rodu.

Najpierw stworzyli na ziemi szerokiej niebiescy bogowie

To pokolenie, co złotym ludzkości okresem się zowie.

Żyli ci ludzie w tym czasie gdy Kronos królował na niebie,

Żyli zaś niby bogowie nie będąc nigdy w potrzebie,

Pracy ni trudów nie znając, ni cierpień przykrej starości,

Ani w nogach ni w rękach nie tracąc młodzieńczej świeżości.

 Żyli w dostatku radośnie, od wszelkich cierpień z daleka,

Śmierć zabierała ich z ziemi jak sen łagodny tak lekka.”

Wielowymiarowa natura życia nie jest dla nas żadną nowością i każdy na głębszym poziomie swojego jestestwa pamięta kim tak naprawdę jest. Pytanie, dlaczego nie jesteśmy w pełni świadomi tej prawdy? Według mnie Obcy na początku musieli wykorzystać niezwykle wyrafinowaną technologię, by odciąć nas od źródła stworzenia. Stan ten trwa do dziś, aczkolwiek powoli ludzkość budzi się z amoku.

2. Przejście energetyczne

Czytając tzw. ridingi E. Cayce’a- jasnowidza o ponad przeciętnych zdolnościach parapsychicznych- dowiadujemy się m.in. o strukturze materii w dawnych czasach.  W myśl przekazów wizjonera energia nie była do końca zmaterializowana. Oznacza to, że planeta Ziemia znajdowała się na wyższym poziomie rzeczywistości- identyczna kwestia tyczy się istot, które ją zamieszkiwały. Można więc wywnioskować, że z  jednej strony Obcy dysponowali zdecydowanie lepszym dostępem do naszego świata, z drugiej jednak strony nie mogli w pełni manipulować ludźmi, ponieważ byliśmy świadomi swojej faktycznej tożsamości. Wobec tego, zdecydowano się na bardzo odważny krok, wymagający niezwykle dużo wysiłku, a mianowicie wyłączenia Ziemi z „międzygalaktycznego systemu”- nastąpiło przejście energetyczne, czego skutkiem był spadek na „niższy” wymiar rzeczywistości, zgęszczenie materii i odcięcie ludzi od kosmicznej świadomości. Jakiej technologii użyto? Prawdopodobnie był to Księżyc ( statek kosmiczny ), który ma ogromny wpływ na ziemskie realia, a także pierścienie Saturna, poprzez które przekazywane są na Ziemię częstotliwości powodujące blokadę w nawiązaniu łączności z Nieskończonością.

Pomimo tego skomplikowanego zabiegu, Obcy nie osiągnęli jeszcze maksymalnej kontroli, ponieważ ludzie wciąż byli głęboko zakorzenieni w sobie oraz co ważne mieli własną kulturę. Dzięki czemu panowała równowaga energetyczna. Wśród prehistorycznych ludów bardzo ceniono sobie harmonię pierwiastka żeńskiego i męskiego- kobiety sprawowały władzę, traktowane były jako boginie, dawczyni życia, natomiast mężczyźni, którzy również partycypowali we władzy mieli za zadanie bronić swoich pań ( niczym świątynię )                  i zdobywać pożywienie. W tamtych okresie prehistorii nie istniał sztuczny, narzucony         i restrykcyjny system wierzeń religijnych oparty na strachu, a ludzie nie prowadzili wojen- w przeciwieństwie do Obcych, którzy już skolonizowali Ziemię

3. Ingerencja w kulturę i genetykę

Jeżeli chcesz zawładnąć umysłami rzeszy ludzi musisz zaprogramować ich mózgi- biologiczne komputery. Śledząc historię przez długi okres czasu na Ziemi panował kult Bogini Matki, jednak w starożytności od ok. 5000 r.p.n.e. pojawiły się męskie bóstwa, które zdobyły dominującą pozycję wśród wyznawców, wprowadzono patriarchat, a rządy sprawować zaczęły rody królewskie ( łączniki pomiędzy międzywymiarowymi istotami, a realiami fizycznymi. Patriarchat sam w sobie nie jest zły, jednak w przypadku patriarchatu starożytnego kobiety kompletnie straciły swoje znaczenie, a ich traktowanie woła o pomstę do nieba. Zatem Obcy postąpili sprytnie destabilizując harmonię energetyczną panującą w prehistorii. Dokonując tak drastycznej rewolucji wystarczyło tylko wpoić ludziom właściwą ideologię. W momencie, gdy władcy zaprogramowali jednostki ich ingerencja nie musiała być już tak duża, ponieważ to zwykli śmiertelnicy mówiąc kolokwialnie trzymali się za gębę- jeden drugiego. „Jak to chcesz sprzeciwić się woli bogów? Przecież to niemożliwe, daj sobie spokój, podporządkuj się”.

Ludzkość zatraciła swoją tożsamość, zapomniała kim jest. Nastąpił kres Złotej Ery. Ingerując w genetykę, nasi oprawcy przyczynili się do zamknięcia nas w umyśle- lewej „racjonalnej” półkuli i gadzim mózgu- pamiątce po bogach stwórcach. Obcy nie mieli względem nas żadnych skrupułów i traktowali ludzi niczym zwierzęta, co z resztą dalej robią. Na przestrzeni dziejów strategia ulegała lekkim zmianom, np. raz chciano zlikwidować ludzi w potopie, później jednak obrano inną taktykę i postanowiono wykorzystać nas jako baterie- źródło zasilania energetycznego bogów, którzy żywili się nisko wibrującą energią powstającą w wyniku wojen itd. Istoty negatywnie usposobione do życia potrafią stworzyć pewien system, lecz później mogą go tylko modyfikować. Dlatego pomiędzy systemem władzy w starożytności ( chociażby w Sumerze ), a dzisiejszymi sposobami na zniewalanie ludzi różnica jest niemal niewidoczna.

Na koniec trochę optymistycznie. Nikt nie może zabrać nam wolności, bo jest to podstawowe prawo wszechświata. Można jedynie nas ogłupiać i trzymać w niewiedzy. Czas zatem wziąć sprawy we własne ręce, bo wiele zależy od nas.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Historia ludzkości. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s