O co chodzi w poszukiwaniu życia pozaziemskiego?

 

galaktyka-planeta-kosmos

Co pewien okres czasu, w związku z misjami kosmicznymi, dowiadujemy się nowych informacji na temat innych planet Układu Słonecznego i nie tylko. Wszystko wydaję się być bardzo przejrzyste i proste, ale czy na pewno tak jest?

Kilka miesięcy temu bardzo głośno zrobiło się na temat odkrycia na Marsie wody w stanie płynnym. Nagle do telewizji głównego ścieku zapraszano szanowanych profesorów akademickich, a w internecie pojawiło się mnóstwo artykułów dotyczących tego wydawałoby się sensacyjnego odkrycia. No właśnie, zastanówmy się, czy rzeczywiście wykrycie wody na obcym globie jest powodem do robienia zamieszania w naszych głowach i jak w ogóle uczeni odnoszą się do tej kwestii? Otóż, według mnie fakt istnienia H2O na powierzchni czwartej planety Układu Słonecznego jest istotne, ponieważ wiąże się z tym możliwość realnego występowania na Marsie przyjaznych dla życia warunków. Jeżeli przyjmiemy, a mamy ku temu poważne dowody  naukowe, że na „Czerwonej planecie” występowały oceany, to sprawa wygląda jeszcze bardziej ciekawie. Jak napisałem w poprzednim poście dotyczącym Marsa: „Fakt, że ocean był obecny na Marsie dowodzi również, że warunki atmosferyczne na Marsie musiały być ziemskie. Wodniste środowisko wspiera i chroni życie przed promieniowaniem UV, a także zapewnia minerały do jego wzrostu. Według dr. Johna Brandenburga: „Jeżeli Mars posiadał ocean, żyjące organizmy prawdopodobnie w nim żyły”.

Tak więc, poprzez obecność wody możemy stwierdzić, że warunki atmosferyczne na danej planecie w przeszłości mogły wspierać rozwój życia. Pytanie, które moim zdaniem jest kluczowe w naszych rozważaniach brzmi: „ale o jakie życia w ogóle chodzi”? Pytanie być może dla niektórych drugorzędne, dla mnie jest podstawowe. Kiedy w gazetach, portalach internetowych i telewizji głównego nurtu poruszany jest temat życia pozaziemskiego przez naukowców akademickich pomijana jest stale bardzo ważny problem. Nie wiem dlaczego żaden z dziennikarzy ( a może powinienem napisać funkcjonariuszy frontu                ideologicznego ) nie zapyta nigdy pana z siwą głową, o jakie konkretnie życie chodzi?

Poruszany przeze mnie temat, czyli występowanie wody na obcej planecie jest idealny w wykazaniu, jak można ukryć prawdę prezentując prawdziwe wiadomości, tak by przeciętny odbiorca nawet nie zorientował się, że jest obiektem manipulacji. O co dokładnie chodzi? Jeżeli zapytamy się pana doktora lub profesora, co rozumie pod pojęciem „życie pozaziemskie”, odpowie on: proste organizmy typu: bakterie, drobnoustroje itd. Mało kto wie, że świat nauki w ogóle nie dopuszcza do świadomości istnienia inteligentnych form życia, podobnych nam, lub bardziej zaawansowanych. Oczywiście są naukowcy, otwarcie mówiący na temat możliwości występowania we wszechświecie rozwiniętych istot pozaziemskich, ale tego typu ludzi jest naprawdę niewielu. Dlaczego? Ponieważ próba głoszenia teorii, które są zaprzeczeniem powszechnie przyjętych dogmatów naukowych kończy się zazwyczaj zwolnieniem z pracy.

mars-zycie                          Fotografia przedstawiająca istotę na Marsie. 

Dziwnym, a za razem szokującym faktem jest, że w XXI wieku ludzkość pod względem psycho – mentalnym znajduje się na poziomie XVIII, XIX, XX wieku, a nawet jeszcze niższym- średniowiecznym. Nie jest dla mnie wcale zaskoczeniem, że w obecnych czasach cywilizacja świata zachodniego przeżywa ogromny kryzys. Tkwienie w schematach do niczego nie doprowadzi, a jedynym następstwem może być zacofanie cywilizacyjne               i mentalne. Wracając jednak do sedna sprawy. „Woda na Marsie” jest zwykłym szumem, który za zadanie ma „coś” zagłuszyć. Czym jest owe „coś”? Są to jednoznaczne, ewidentne dowody na istnienie inteligentnych, zaawansowanych form życia, które niegdyś kolonizowały planety ( w tym naszą ), a o ich ingerencji możemy przekonać się również dzisiaj, opierając się o… naukowe dowody ( np. zdjęcia z sond kosmicznych itd. ) Największą sensacją, o której powinno trąbić się w mediach, to fakt występowania na Marsie, ale także innych światach sztucznych struktur, które wykonać mogła tylko                i wyłącznie jednostka rozwinięta pod każdym względem, m.in. intelektualnym. Akurat na Marsie mamy do czynienia z ogromem budowli, struktur, których autorstwa nie sposób przypisać działaniom sił natury. Przykłady:

03875b233e

 

maxresdefault                   Kamienny krąg na Marsie. Zwraca uwagę nieprzypadkowe rozmieszczenie kamieni.

Jeżeli chodzi o sztuczne struktury marsjańskie, to gorąco polecam stronę: http://matematyka.ukw.net.pl/ap/mars_cydonia.html

Przyglądając się tzw. kopcom na Marsie, to ich bardzo charakterystyczną cechą są zarysy ścian bocznych, które od razu zdradzają ślady inteligentnej ingerencji w proces powstawania struktury.D&Mback

Ktoś mógłby powiedzieć, że to zbyt wątłe dowody. Naprawdę? A co powiedzieć na temat świątyń sumeryjskich? Oto przykładowe zdjęcia ( poniżej tekstu ). Na pierwszej fotografii widać szczątki po sumeryjskim mieście Larsa, na drugiej natomiast widnieją pozostałości po Lagasz zarządzanym niegdyś przez wielkiego budowniczego Gudeę, nazywanego przez swój lud Dobrym Pasterzem.

Efekt działania erozji na przestrzeni tysięcy lat jest po prostu na tyle silny, że obecnie możemy tylko wyobrazić sobie, jak mogły w rzeczywistości wyglądać te miasta. Identyczna sprawa dotyczy struktur na Marsie. Jeżeli założymy dodatkowo, że zarówno na Ziemi jak     i na Marsie bogowie toczyli ze sobą śmiercionośne boje, wówczas skutki zniszczeń były spotęgowane.

Podsumowując, nie zwracajmy uwagi na słowa „poważnych” naukowców, tylko patrzmy na fakty, które przez oficjalną naukę są wciąż ukrywane, a przynajmniej na pewno pomijane.

Archeologists from the British Museum visit the historic site of Lagash, Iraq. The visit was part of an assessment of various archeological sites for damage and looting. The archeologists visited a number of sites between 2 - 9 June 2008. The visit was hosted by the General Officer Commanding Multi National Division (South East) Major General BWB White-Spunner.

Archeologists from the British Museum visit the historic site of Larsa, Iraq. The visit was part of an assessment of various archeological sites for damage and looting. The archeologists visited a number of sites between 2 - 9 June 2008. The visit was hosted by the General Officer Commanding Multi National Division (South East) Major General BWB White-Spunner.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Kosmos. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s