Dinozaury żyły z ludźmi

 

tapeta-dinozaury_0_b

Oficjalne teorie naukowe wspierają pogląd, że człowiek zjawił się dopiero kilkadziesiąt tysięcy lat temu. Nieoficjalnie wiadomo jednak, że ślady przedstawicieli naszego gatunku mają nie tysiące, lecz miliony lat.

Dinozaury i człowiek

Alfred Palla- polski pisarz, historyk, podróżnik, biblista, teolog oraz popularyzator wiedzy archeologicznej powiedział podczas swojego wystąpienia: „w skałach, które według ewolucjonistycznej rachuby czasu powstały setki milionów lat temu, setki milionów przed człowiekiem z zdarza się znaleźć odciśnięte ślady wyglądające na ludzkie”. Na temat ukrytej historii ludzi bardzo dużo można dowiedzieć się z książki „Zakazana archeologia”, M.Cremo oraz R. Thompsona oraz w pracach Hansa – Joachima Zillmera. Jeżeli człowiek egzystował miliony lat temu, jasnym jest że musiał on znać ogromne gady- dinozaury.

W 1968 roku, William Meister, 68- letni kolekcjoner skamielin udał się do Utah w celu poszukiwania trylobitów- organizmów wymarłych 300 milionów lat przed człowiekiem. Wśród 300- milionowych skał mężczyzna odkrył odcisk buta przypominający sandał. Odcisk ma 26 cm długości i 9 cm szerokości.

W Nevadzie, w Kanionie Fischera, odkryto z kolei skamieniały odcisk podeszwy buta. Znalezisko zawierało ślad szwu łączący sztuper z podeszwą. Wiek skamieliny oszacowano na 250-200 milionów lat. Co ciekawe, wytwórcy butów potwierdzili autentyczność skamieliny.

Dr. Carl Edward Baugh znalazł w pobliżu rzeki Paluxy w Glen Rose odcisk dłoni w skale sprzed 100 milionów lat. Traf chciał, że przy okazji uwieczniony został również paznokieć. Muzeum Kreacjonistyczne wykonało przekrój skamieliny, który wykazał występowanie tkanki kostnej. Ustalono także, że ślady pozostawił osobnik płci żeńskiej.

W 2000 roku Alvis Delek, podczas polowania w Glen Rose, w Teksasie odkrył skałę zawierającą odcisk dinozaura- Acrocantosaura oraz odcisk ludzkiej stopy ( 28 cm długości ). Naukowcy mówią, że gad żył na Ziemi 100 milionów lat temu.

Geolog Urban Amaryazov będąc w Turkmenistanie znalazł ślady bosych i obutych stóp, które znajdowały się tuż obok śladów dinozaurów.

Do niecodziennych znalezisk doszło także w Kanionie Arizona, gdzie rysunki skalne zachowały obraz dinozaura o nazwie Edmontozaur. Samuel Hubbard ( 1837-1911), amerykański paleontolog i entomolog powiedział: „Fakt, że jakiś prehistoryczny człowiek wykonał rysunek dinozaura na ścianach tego kanionu wywraca do góry nogami nasze teorie o pochodzeniu ludzkości […]. Pionowa poza tego zwierzęcia wspartego o swój ogon wydaje się wskazywać na to, że prehistoryczny artysta musiał widzieć je żywymi”.

Park Naturalnych Mostów w Utah również jest miejscem występowania naskalnych malowideł przedstawiających dinozaury. Pod Mostem Kachina odnaleziono petroglify wykonane przez członków kultury Anasazi i datowane są na 500-1000 lat p.n.e. Wyryte, skalne rysunki przedstawiają… Apatozaura ( Brontozaura ) i człowieka.  F.A. Barnes- specjalista od rysunków naskalnych- powiedział o petroglifie, że „posiada zdumiewające podobieństwo do dinozaura, a konkretnie do Brontozaura, z jego niewielką głową, długim ogonem i szyją”.

Świątynia Ta Prohm w Kambodży, zbudowana w XII wieku, zawiera wyobrażenia zwierząt, które umieszczone są w kręgach. Wśród nich znalazła się podobizna stegozaura, którego szczątki odkryto oficjalnie dopiero w XIX wieku.

Muzeum w Luwrze dysponuje tzw. Paletą czterech psów”, powstałą ok. 3000 lat p.n.e. w Egipcie. Prezentuje ona zwierzę o długiej szyi ( prawdopodobnie Zauropod ). Również paleta Narmera III ukazuje zwierzę niepodobne do żadnego znanego stworzenia. Długoszyja istota podobna jest diplodokowi.

Mozaika z Palestriny zawierająca napisy po grecku, przedstawia gada- Krokodilopardais- czyli Krokodyloparda, którego usiłuje zabić trzech mężczyzn.

W 1926 roku, w Nowym Meksyku, na szlaku Zapaty odkryto skamieniałe ślady zwierząt, w   tym ślady człowieka. Odkrywcą tego znaleziska był Don Patten. Skała datowana jest na 300-250 milionów lat. Paleontolog Jerry Mcdonald w 1987 roku, potwierdził pochodzenie skały z okresu Permu. Dodatkowo naukowiec odkrył odciski ptaków, dużych ssaków, w tym niedźwiedzia.   Naukowcy znajdują ślady ludzkich stóp odciśnięte w skałach, których wiek szacuje się na 150 – 600 milionów lat. Takie anomalne odkrycia  znaleziono w Ameryce w stanach Kentucky, opisane w „Science News Letter” z roku 1938.

nilemosaicofpalestrina2              Narmer Palette replica                                  Fragment mozaiki z Palestriny                     Paleta Narmera III

 

stegozaur

Stegozaur ze świątyni z Ta Prohm

Wadliwe datowanie

Najbardziej powszechną metodą na ustalenie wieku danego artefaktu lub skamieliny jest metoda datowania węglem C- 14. Warunkiem datowania jest organiczne pochodzenie badanej materii. Izotop ten powstaje w górnych warstwach atmosfery stratosfery i jest produktem reakcji cząstek promieniowania kosmicznego z azotem.  Ponieważ istoty żywe absorbują C 14 ( i C 12 ), kiedy następuje śmierć organizmu rozpadowi ulega zgromadzony węgiel radioaktywny. Pomiar stosunku C 14 do C 12, w przedmiocie pochodzenia organicznego pozwala ocenić jego wiek. Koncentracja tego izotopu jest jednak zmienna. Czynnikiem, który pozwoliłby na 100% skuteczność tej metody jest sterylne środowisko, co oczywiście nie jest możliwe w naszym świecie. Niektóre placówki badawcze, np. laboratorium Geochron w USA odrzuca metodę radiowęglową, gdy datowanie sięga powyżej 3 000 lat. Oczywiście nie istnieje coś takiego jak datowanie wieku Ziemi. Po 50 000 lat zawartość izotopu C 14 szacuje się na ok. 0,24%, co oznacza bardzo niski poziom i . Jest to z praktycznego punktu widzenia niemożliwe. W historii nauki doszło już niejednokrotnie do absurdalnych wyników datowania. Inżynier Hans – Joachim Zillmer przypomina przypadki, gdy skorupy ślimaków, małż datowane były na wiek grubo przekraczający 20 000 lat, z tym że organizmy te… były wciąż żywe ( wiek pewnego żywego mięczaka określono na 2300 lat, lub 27 000 lat ). Zanotowano również kuriozalny przypadek, gdy partie ciała mamuta różniły się między sobą wiekiem nawet o 15 000 lat.

Poszukiwania  Hansa – Joachima Zillmera ujawniły kolejne niespodzianki. W książce „Kłamstwo ewolucji” autor powołuje się m.in. na badania z 2004 roku, które ujawniły, że większość czaszek neandertalczyków i wczesnych ludzi, dotąd datowanych na epokę kamienną, jest młodsza nawet o 28 000 lat! „Najstarszy Westfalczyk“ z Paderborn-Sande w ciągu jednej nocy stał się niemalże „najmłodszym Westfalczykiem“, bo teraz liczy sobie zaledwie 250 lat.

W 2003 r.,Profesor Paul C. Sereno, Uniwersytet Chicago, badacz dinozaurów, w Nigrze, gdzie rozciąga się ogromne cmentarzysko dinozaurów znalazł razem ze szczątkami dinozaurów, prakrokodyli, skamieniałą czaszkę krowy ( odkrycia dokonane zostały w przypowierzchniowej warstwie skał ). W tej samej warstwie skalnej znaleziono także ludzki szkielet. Prawdopodobnie poszczególne okresy w dziejach Ziemii, które oficjalnie datowane są np. na 65 mln lat, miały miejsce znacznie wcześniej.

Geologowie Williama W. Sager, Anthony P. Koppers zauważyli, że  Ziemia pomiędzy latami: 86 mln – 82 mln, doświadczyła potężnej katastrofy związanej ze zmianą ruchu płyt tektonicznych oraz nagłą zmianą osi obrotu względem płaszcza ziemskiego. Dlaczego więc dinozaury miałyby przetrwać ten ogromy kataklizm, by potem jakieś 20 mln lat wyginąć, w wyniku katastrofy o podobnej skali?

Indianie Nawahów w Arizonie posiadają legendy według których ich przodkowie „na początku świata” mieszkali z dinozaurami.  W Tuba City według raportu z 1990 roku obok śladów,  tych samych warstwach geologicznych  obok dinozaurów znajdują się ślady człowieka i innych ssaków.

Nieskamieniałe i niezmineralizowane kości dinozaurów znaleziono w 1961 roku na północno – zachodniej Alasce. Dopiero po 20 latach badania wykazały, że należą one do dinozaurów kaczodziobych i rogatych. Podobne zdarzenie miało miejsce w 1993 roku w Montanie, gdzie również odkryto zaskakująco świeże szczątki dinozaura kaczodziobego.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Historia ludzkości, Historia Ziemi. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

10 odpowiedzi na „Dinozaury żyły z ludźmi

 1. KrzysztofWoźniak pisze:

  Bardzo interesujący artykuł. Jakoś nigdy nie mogłem uwierzyć w teorię ewolucji, zdrowy rozsądek podpowiadał mi, że datowanie na ileś milionów lat wstecz jest po prostu absurdem, bo jest tyle zmiennych, których nie zauważają nadymani naukowcy żądni sławy, że gotowi są wyśmiać, znieważać, stosując podłe erystyczne zagrywki wobec ludzi, którzy kwestionują oficjalną naukę. Świetnie taki absurd zobrazował doktor Howind, który przypomniał, że z każdym rokiem Ziemia… starzeje się o tysiące lat! Oczywiście według naukowców. Jeszcze 100 lat temu uważano że jest znacznie młodsza, i szykanowano z osób które poddawały te ustalenia w wątpliwość. Ale moda wśród naukowców i trendy się zmieniają.

  Nie zmieniają się natomiast fakty. A są one takie, że ilość dowodów że dinozaury nie tylko żyły, ale również żyją wraz z ludźmi, jest po prostu dla człowieka przytłaczająca. To, że ja przez 15 lat edukacji uczyłem się o tym, że teoria ewolucji to fakt, to nie znaczy że tak jest. Dopiero zastanawiając się nad tym i poznając dowody doszedłem do dobitnego wniosku, że teoria ewolucji to po prostu bzdura. Pomijając że matematycznie niemożliwe jest, by z 2000 aminokwasów powstało 2000 protein z zachowaniem określonego szyku, po prostu nie kalkuluje się wedle wszelkiej rachuby i prawdopodobieństwa.

  A dziś mamy dowody że dinozaury żyją. Nie tylko w wodzie. Naprzykład w Kenii stwór znany jako Mokele-Mbembe od wieków egzystuje na ogromnych bagnach. Są relacje, są dowody. Inne dinozaury na innych kontynentach też żyją. Chociażby pterodaktyl w Papui Nowej Gwinei.

  Gdyby stosować naukowe dywagacje co do innych dowodów, to mając taką ich ilość, z całą pewnością nie przeszlibyśmy koło ich obojętnie. Ale cóż, przecież w szkole uczą inaczej…

  • ENR pisze:

   Ewolucja to nie kwestia wiary. To fakt. Wystarczy trochę postudiować, np. etologię.

   • Jacek pisze:

    Niestety to jest kwestia wiary, gdyż nie został dowiedziony żaden „fakt” jak do tej pory. Wiele tzw. „faktów” jest sztucznie naciągana aby poprzeć tzw. teorię ewolucji.

   • julia pisze:

    gdyby ewolucja darwina byla faktem, to nie nazywalaby sie teoria

 2. tomasz pisze:

  polecam wykłady Kent’a Hovind’a na, chociazby, youtube. ewolucja to kłamsto…

 3. aaa pisze:

  tak jest nawet w austronomii, wszędzie kłamią https://www.youtube.com/watch?v=OPtGetgpP_o

 4. gh pisze:

  Panie ENR
  Ewolucja już dawno została obalona, a powtarzanie bajek nie zrobi z nich prawdy, chyba że medialnej.

 5. Daru pisze:

  Na 100% się zgadzam

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s