Czakramy- portale między wymiarowe w naszym ciele

czakry

Ciało fizyczne stanowi hologram. Gdy nasze zdrowie pogarsza się, problem nie leży w biologicznym organizmie, lecz w braku równowagi między wirami energetycznymi, które opisuję poniżej.

Patrząc na świat oczami zwykłego zjadacza chleba, w naszym ciele nie ma żadnej magii, tajemnicy. Tymczasem zagłębiając się w nauki duchowe rodem z dalekiej Azji prawda wygląda zupełnie inaczej. Według mistrzów ze wschodu ludzki organizm, to między wymiarowa brama do innych niefizycznych światów. Tymi bramami są konkretne miejsca naszego ciała. Wyróżnia się siedem głównych czakr:

Czakra korzenia– jest najniżej położonym czakramem w naszym energetycznym organizmie. Życiowa energia ( kundalini) rozpoczyna swoją wędrówkę właśnie od czakry korzenia. Jej podstawowym pragnieniem jest przetrwanie, potrzeba zapewnienia sobie pożywienia, bezpieczeństwa, ochrony itp. Stanowi rodzaj zwierzęcego instynktu, czyli najniższego poziomu świadomości ( jeżeli można w ogóle tak powiedzieć). Ponadto, czakra ta, odpowiedzialna jest za nasz związek ( lub jego brak) z określonym miejscem, w którym przebywamy. Będąc w danym otoczeniu, odczuwamy swobodę, zadowolenie, przygnębienie lub inny dyskomfort. Niektóre osoby lubią klimat suchy, gorący, umiarkowany bądź podbiegunowy. Są ludzie, którym służy pogoda deszczowa, inni natomiast wolą aurę słoneczną. Wymienione wyżej uwarunkowania i oddziaływania wpływają na samopoczucie przeciętnego człowieka i są głęboko związane z czakrą korzenia, ponieważ to ona odpowiada za nasze połączenie ze środowiskiem, w którym się znajdujemy. Świat jest bowiem manifestacją świadomości, gdzie wszystko jest energią, która przyjmuje charakter pozornie fizyczny. Każdy człowiek również stanowi energię, dlatego im w większym stopniu dopasuje on własne pole energetyczne do pola energetycznego odpowiedniego miejsca, tym- mówiąc wprost- lepiej mu się żyje. Ważne jest, abyś odnalazł otoczenie, które daje ci pozytywną energię na każdy dzień. Oczywiście żywą energią jest przyroda. Im więcej czasu spędzasz z naturą, tym więcej równowagi i spokoju odnajdziesz w samym sobie. Znalezienie swojego ukochanego miejsca ma duże znaczenie w dalszym świadomym rozwoju duchowym. Bez odpowiednio wykształconego korzenia nie może istnieć żadna roślina, tak samo my, nie mając rozwiniętej czakry korzenia nie jesteśmy w stanie wieść prawdziwego życia, płynącego prosto z naszego wnętrza.

Czakra Sakralna ( poniżej pępka, okolice miednicy)- to z kolei obszar skąd pochodzą wszelkie pragnienia i chęć doświadczania przyjemności. Druga czakra charakteryzuje się magnetyzmem i potrafi przyciągać do nas rzeczy, sprawiające nam rozkosz. Ważne jest przy tym, żeby nie gonić nieświadomie za pozytywnymi doświadczeniami zmysłowymi, ponieważ można łatwo wpędzić się w różnorodne uzależnienia ( od alkoholu, papierosów, jedzenia, seksu, po manię oglądania telewizji). Brak harmonii drugiej czakry wyraża się również poprzez zazdrość, albo nieusatysfakcjonowanie własnym wyglądem fizycznym. Po pierwsze, nie folguj sobie! Po drugie najpierw zaakceptuj siebie takiego, jakim jesteś, pamiętaj o swojej prawdziwej naturze, zadowalaj się małymi rzeczami i porcjami. Nie idź na ilość, lecz staraj się trzymać dyscyplinę, to bardzo istotne. Pozwól, by pozytywna energia pochodząca z doświadczeń zmysłowych ( nawet krótkich chwil) wypełniła całe twoje ciało. Zatrzymaj świadomość w „tu i teraz”. W rzeczywistości człowiek nie potrzebuje wiele do szczęścia, to nasze ego wciąż chce więcej, więcej i więcej, a my mu po prostu ulegamy.

Czakra Splotu Słonecznego– kolejną czakrą jest Czakra Splotu Słonecznego. Czakram ten, pełni rolę arbitra i dzięki niemu możemy kontrolować oddziaływania dwóch niżej zlokalizowanych wirów energetycznych. Czakra splotu słonecznego, to siedziba naszego ego oraz wolnej i silnej woli ( kontrola i władza nad własnymi zachciankami, stąd pochodzi także siła w dążeniu do celu). Jeżeli rozwiniesz ten czakram w odpowiedni sposób, przekonasz się, jak dowolnie można kreować własną rzeczywistość. W miarę rozbudzania czakry splotu słonecznego, poczujesz przypływ mocy, wiary w siebie, odwagę, aż wreszcie uczysz się przyciągać takie sytuacje, w których to ty czujesz się dobrze oraz odciągasz takie zdarzenia, które mogłyby ci zaszkodzić lub nie sprawiłyby, że poczułbyś się spełniony. Osobiście zawsze przed przystąpieniem do danego zadania zadaję sobie pytanie: „ czy warto angażować się w dane przedsięwzięcie?”, „czy powinienem pójść tam, czy nie?”. Jeżeli czuję charakterystyczne wibracje w splocie słonecznym, to znaczy, że odpowiedź brzmi „nie”. Podobne postępowanie pomaga uniknąć niepotrzebnego myślenia i zamartwiania się problemami, a więc pomaga wyjść z umysłu. Dlatego też, kierując się m.in. omawianą czakrą robisz to, co powinieneś autentycznie robić, potrafisz bronić tych prawd i przekonań, które wiesz, że są słuszne, nie wdajesz się w niepotrzebne konflikty, nie podążasz ślepo za tłumem- uczysz się czuć. W miarę stopniowego rozwijania świadomości problematyczne kwestie i konflikty prawie w ogóle przestają pojawiać się w twoim życiu. Dlaczego? Ze względu na fakt, że już więcej ich nie przyciągasz i nie emitujesz ( jeśli kierujesz się wyższymi wartościami). Wszystko bowiem pochodzi z naszego środka. Świat zewnętrzny jest lustrzanym odbiciem naszego świata wewnętrznego.

Czakra serca– w porównaniu do trzech poprzednich wirów energetycznych, czakra serca operuje na zupełnie innym poziomie- wykracza ponad świat fizyczny. Podczas gdy czakra korzenia, czakra sakralna, oraz czakra splotu słonecznego odpowiadają za obowiązek zapewnienia bezpieczeństwa, instynkt przetrwania, możliwość czerpania przyjemności oraz kontrolę i utrzymywanie dyscypliny, czakra serca oznacza bezwarunkową miłość do całego świata. Miłość polegającą na współczuciu, przebaczeniu, szacunku i bezwarunkowości do najbliższych osób i innych ludzi, roślin, zwierząt itd. Im bardziej otwierasz czakrę serca, tym więcej radości i wysokich wibracji emitujesz. Miłość bowiem nie jest zwykłym uczuciem, lecz bardzo wysoko wibrującą energią. Kochając bezwarunkowo rozprzestrzeniasz pozytywną siłę do własnego otoczenia oraz na cały glob, ponieważ jak wykazują badania naukowe wszyscy jesteśmy połączeni. Stajesz się otwarty na świat, nie postrzegasz innych w kategoriach konkurentów, wrogów, życie nie jest dla ciebie pogonią za kolejnymi wyzwaniami i zmaganiami z problemami. Prawdziwa i szczera miłość oznacza kochać bez pożądania i warunkowości. Patrząc z perspektywy czakry serca, wszyscy są jednością. Nie ma lepszych i gorszych, głupszych i mądrzejszych, ładniejszych i brzydszych. Jeżeli wykształciłeś odpowiednio czakrę serca nie odczuwasz „przygniecenia” związanego z cierpieniem lub żalem wynikającym z niedostatku ludzi na wielu płaszczyznach życia. Wiesz, że wyłącznie wysokie wibracje, które wysyłasz na cały świat, mogą zmienić oblicze Ziemi na lepsze. Tylko dobro może zrodzić dobro. Cierpienie i ból prowadzą do nieszczęścia i duchowego ubóstwa i choć są pewną częścią każdego z nas, to głupotą byłoby zostać na tym jakże niskim poziomie wibracyjnym.

Podążając drogą serca, wiesz nie myśląc, czy robisz dobrze czy źle ( czujesz specyficzną energię w klatce piersiowej, oznaczającą „tak”). Dostrzegasz w świecie za równo piękno jak i tajemniczość, natomiast negatywność i dręczące cię dylematy wsadzasz głęboko w kieszeń. Dzielisz się z innymi, pomagasz drugiemu człowiekowi, czerpiąc przy okazji pozytywną moc. Innymi słowy, rozbudzając czwartą czakrę, stajesz się dosłownie sercem. Jak wykazały badania naukowe, serce posiada własną inteligencję. Naukowcy udokumentowali, że serce wyposażone jest w system nerwowy złożony z komórek identycznych do komórek mózgowych. Zatem oba narządy: serce i mózg pozostają między sobą w stałym kontakcie (dr McCraty ), jednak jego jakość ( spójność) jest zależna od ciebie samego. Myśli, uczucia, nasze podejście do życia, warunkują relacje pomiędzy sercem i mózgiem. Jak wykazały badania serce jest silniejsze pod względem elektrycznym od mózgu 100, natomiast magnetycznie aż 5000 razy. Ludzie, którzy stale pozostają na poziomie trzech pierwszych czakr, zdominowani są przez lewą półkulą mózgu oraz gadzi mózg ( najstarszy ośrodek mózgu, odpowiedzialny za agresywne nastawienie ), dlatego notorycznie doświadczają konfliktu na linii omawianych narządów organizmu człowieka ( czego skutki możesz obserwować w świecie fizycznym).

Gniew, agresja, frustracja, negatywne myśli, nienawiść, nieumiarkowanie stanowią negatywną energię, która powoduje zamykanie czakry serca. Tylko wysokie wibracje mogą otworzyć na nowo czakram koloru zielonego i spowodować podniesienie poziomu świadomości w szerokim znaczeniu tego słowa. Jednak, aby doświadczyć oddziaływania tego typu energii koniecznością jest wyjście z niewidzialnych murów fizycznego świata. Co więcej, pole elektromagnetyczne serca ma wpływ na kreację naszej rzeczywistości, ponieważ potrafi łączyć się z polem elektromagnetycznym serca drugiej osoby oraz Ziemi.

To, kogo i co przyciąga owe pole zależy m.in. od stanu energetycznego czakry serca. Znów powtórzę się, ale chciałbym, aby każdy jasno zrozumiał jak wielkie znaczenie ma nasz stan emocjonalny i psychiczny dla odbierania przez nas rzeczywistości. Bardzo ważna jest energia. Kiedy znajdujemy się w dobrej kondycji emocjonalnej i mentalnej, czyli gdy emitujemy wysokie częstotliwości związane z odbieraniem jak i emitowaniem miłości, jesteśmy pełni harmonii, spokoju i wrażliwości, umiemy przebaczać i odpowiadać na ludzkie cierpienie, wówczas czakra serca przejawia silną aktywność, a jej pozytywne wibracje ( pole elektromagnetyczne) zaczyna zmieniać, programować na nowo nasze dotychczasowe życie ( jeżeli podążamy za głosem serca). Osoby i w ogóle otoczenie, które nie synchronizuje się z tym polem elektromagnetycznym tworzonym przez naszą czakrę serca przestają istnieć w naszym życiu. Oczywiście nie oznacza to, że już nigdy nie spotkasz przykrości i zawodu. Sukces uzależniony jest wyłącznie od twojej postawy oraz poziomu świadomości, jaki prezentujesz.

Naukowcy udowodnili, że ludzkie serce ( pole elektromagnetyczne) połączone jest z polem elektromagnetycznym Ziemi. Oznacza to, że każdy z nas, a raczej nasze uczucia i stan emocjonalny wpływa na stan Ziemi. Zdając sobie z tego faktu sprawę, dochodzę do wniosku, że nasza planeta oraz istoty żywe na niej mieszkające wraz z ludźmi tworzą w rzeczywistości jeden wielki, spójny organizm, a jakość funkcjonowania Niebieskiej Planety zależy od rodzaju wibracji, jakie wytwarzamy ( wysokie- harmonia, niskie- dewastacja). Inteligencja serca stanowi bardzo ważny punkt w duchowym przebudzeniu ludzkości na świecie. Uczeni z Instytutu HeartMath mówią:

„Inteligencja serca jest przepływem świadomości, zrozumienia i intuicji, której doświadczamy, kiedy umysł i emocje są doprowadzone do spójnej linii z sercem. To może być aktywowane poprzez własną zainicjowaną praktykę i im bardziej zwracamy uwagę, kiedy odczuwamy gdy serce mówi do nas lub prowadząc nas, tym większe nasze możliwości dostępu do tej inteligencji i wskazówek zyskujemy. Inteligencja serca leży u podstaw komórkowej organizacji i przewodnictwa oraz ewoluuje w kierunku wzrostu organizmów w ład, świadomość i spójności systemów ich organów… spójność serca, spójność rytmu serca, spójność fizjologiczna – ponieważ stan spójności jest tak ważny w pomaganiu nam utrzymać nasze psychiczne, emocjonalne, fizyczne i duchowe samopoczucie. Spójność, w odniesieniu do dowolnego systemu, w tym człowieka, odnosi się do logicznej do uporządkowanej i harmonijnej więzi między częściami. Zapożyczając z fizyki, kiedy jesteśmy w spójnym stanie, nie tracimy praktycznie żadnej energii, ponieważ nasze systemy funkcjonują optymalnie i zachodzi synchronizacja między sercem, układem oddechowym, ciśnieniem krwi, rytmem serca, oprocentowaniem wzorców zmienności itd. Kiedy mówimy na temat spójności serca z rytmem serca, odnosimy się do gładkich, uporządkowanych sercowo- rytmicznych wzorców. Wśród wielu korzyści spójności są spokój, dobry poziom energii, jasne myślenie i prawidłowe działanie systemu immunologicznego ( jesteśmy naturalnie bardziej odporni na choroby)”.

Czakra Gardła– piąta w kolejności czakra, która stanowi wyższe połączenie z nieskończoną świadomością. Jest to wir energetyczny, z którego pochodzi inspiracja, kreatywność i odwaga do wyrażania własnego zdania. Aktywując piątą czakrę, może okazać się, że przestaniesz odnajdywać swoją osobę wśród ludzi, którzy zwykle cię otaczali i coraz częściej twoim pragnieniem będzie samotność. Dzieje się tak, ponieważ dokonałeś transformacji twojego tradycyjnego postrzegania świata, dlatego też czujesz się zmęczony i znudzony sztywnym, „surowym” lub zbyt banalnym światopoglądem innych. Im wyższy poziom świadomości osiągasz, tym twoje spojrzenie na rzeczywistość jest świeższe, odbiega od utartych standardów i norm. Zaczynasz zdawać sobie sprawę z własnej unikalności, masz ochotę wykroczenia poza granicę tzw. „szarego świata”.

Czakra gardła daje ci możliwość do mówienia tego, co uważasz za słuszne bez względu na konsekwencje i reakcje pozostałych ludzi. Wykształcasz również rodzaj akceptacji dla poglądów innych osób, nie starasz się na siłę udowodnić swojej racji, nie podważasz bez powodu i sztucznie przekonań drugiego człowieka. Współpracując z piątą czakrą lepiej radzisz sobie ze stresem, jeszcze w większym stopniu otwierasz się na kosmiczną energię, która prowadzi cię przez życie.

Trzecie Oko– oprócz tradycyjnego narządu wzroku, za pomocą którego operujemy w pięcio zmysłowej rzeczywistości, wyróżniamy także jeszcze jedno, niezwykle ważne trzecie oko, czyli tzw. „furtkę na zewnątrz”.
Wewnątrz ludzkiego mózgu, a dokładniej w jego centrum ulokowany jest maleńki, ale jakże istotny gruczoł o nazwie szyszynka. Mierzy on 12 milimetrów długości i osiem szerokości jest stożkowaty i spłaszczony o szaro-czerwonej barwie. Gruczoł ten, dzieli się na dwie półkule i odgrywa niezwykle ważną rolę w funkcjonowaniu naszego organizmu. Odpowiada między innymi za kontrolę i harmonizację takich aspektów jak: głód, pragnienie, pożądanie, prawidłowy rytm snu, szyszynka jest również biologicznym zegarem starzenia się. Wydzielana przez nią substancja- melatonina – ma także fundamentalne znaczenie w procesach biologiczno-chemicznych zachodzących w obrębie naszego ciała.

Receptory melatoniny odnaleziono w podwzgórzu, przysadce mózgowej, siatkówce, nerkach, nadnerczach, jajnikach oraz w układzie limfatycznym. Istnieją dowody na jej właściwości antynowotworowe, a jej wpływ na wydzielanie gonadotropin (hormony wpływające na gruczoły rozrodcze, tym samy więc na czynności naszych organów płciowych) jest niewątpliwy i niezaprzeczalny. Stwierdzono także, że hormon szyszynkowy jest najlepszym z odkrytych do tej pory, antyutleniaczy – czyścicieli organizmu ze szkodliwych dla zdrowia wolnych rodników

Jednak co właściwie łączy szyszynkę z niematerialnością oraz rozwojem duchowym? W świecie starożytnych Greków, mówiono o szyszynce jako siedzibie duszy, ich zdaniem gruczoł umożliwiał wgląd na wyższe poziomy świadomości. Jak się okazuje „Trzecie oko” umiejscowione tuż ponad brwiami pełni rolę łącznika ze światami równoległymi oraz nieskończoną świadomością. Szyszynka otwiera kanał czystej energii o wysokiej pozytywnej wibracji, która czasami jednak może spowodować tymczasowe zaburzenia w naszym organizmie ze względu na swą ogromną moc, jaką ze sobą niesie. Dzięki tej czakrze, niektórzy ludzie, potrafiący „patrzeć ponad umysłem” mogą posługiwać się telepatią, wędrować pomiędzy wymiarami, a więc innymi słowy, doświadczać „świata zewnętrznego” ( tego poza naszym ciałem). Odnosząc się do naszej rzeczywistości, otwierając trzecie oko, wchodzimy na wyższy poziom zrozumienia otaczającego świata, potrafimy spoglądać na wiele aspektów życia z różnego punktu widzenia, ponieważ jak już wspomniałem zwykle widzimy rzeczy, nie takimi jakimi one są, lecz tak jak my jesteśmy.

Postrzegamy wszystko poprzez własne osobiste poglądy, doświadczenia i przekonania, natomiast rzadko próbujemy dostrzec obiektywną naturę danego zjawiska lub wydarzenia, bardzo niepotrzebnie wpływając bądź negując wybór i decyzję drugiej osoby. Zamiast obwiniać wszystkich dookoła, zastanówmy się nad wynikłymi konsekwencjami oraz możliwością wyjścia z danej sytuacji, korzystając z posiadanej wiedzy na temat prawdziwej, kwantowej natury rzeczywistości. A zatem rozwinięte trzecie oko zapewnia stan równowagi, spokoju duchowego oraz obiektywizmu i poszanowania dla otaczającego świata ( roślin, zwierząt, innych organizmów żywych i oczywiście innych ludzi. Zadacie jednak pytania: „co zrobić, by uruchomić trzecie oko”? lub „Skąd mam wiedzieć czy jest przynajmniej uchylone”? Warto odpowiedzieć sobie na poruszone przeze mnie kwestie.

Najważniejsze, żeby zaakceptować samego siebie, ze wszystkimi zaletami i wadami, ponieważ w ten sposób zwiększasz szacunek dla siebie oraz pozostałych osób, otwierasz swoje serce i umysł, zaczynasz patrzeć na wiele spraw z różnych poziomów, a to jest droga do otwarcia Trzeciego Oka. Gdy usłyszysz o możliwości uzyskania i posługiwania się siłami paranormalnymi, natychmiast pragniesz osiągnąć zdolności ponadludzkie. Jest jednak jedno „ale”. Nigdy nie otworzysz trzeciego oka, jeśli będziesz podążać własnymi żądzami i słuchać swojego „ego”. Przede wszystkim kluczowa jest chęć zmiany, zamiar osiągnięcia spokoju ducha, nie wymuszonego, zupełnie naturalnego, pochodzącego z samego siebie. Są ludzie, którzy pomimo wielkiego wysiłku wkładanego w rozmaite treningi i medytacje ( które są wręcz wskazane, lecz wykonywane zgodnie z własnym upodobaniem), nie poznali sekretu trzeciego oka, a wręcz przeciwnie, spowodowali bezpowrotne zamknięcie swojego kanału świadomości. Dlaczego? Ponieważ tak naprawdę funkcjonowali w określonym, narzuconym cyklu, a rzecz w tym, by opuścić pięcio zmysłową rzeczywistość, porzucić „ja muszę”, na „ja chciałbym, lecz nie muszę”.

Ponadto, jak już pisałem wcześniej, otwarcie trzeciego oka nie może być postrzegane jako cel sam w sobie, ponieważ postępując w podany sposób zamykamy nasz umysł w pudełku, izolujemy się od prawdziwej harmonii płynącej wraz z oceanem nieskończoności. Istotne jest, by robić krok po kroku, nie rzucać się od razu na głęboką wodę. Zbyt pochopne otwarcie czakramu może mieć niekorzystne skutki. Jeżeli dla przykładu nie pozbyłeś się strachu, lęku, zmartwień oraz bojaźni, bądź pewien, że pierwszymi bytami spotkanymi przez ciebie po wyjściu z ciała, będą stworzenia astralne żywiące się niskimi wibracjami, a zatem demony i inne mało przyjemne istoty. Na początku skoncentruj się na poprawieniu stanu mentalnego oraz emocjonalnego, powoli oddalając się od ciasnej „fizyczności”.

Czakra Korony– Ostatni, siódmy czakram to bezpośrednie połączenie z energią nieskończonej świadomości. Życie na poziomie Czakry Korony polega na całkowitym poddaniu jest boskiej woli i naprawdę znikoma ilość ludzi dostąpiła oświecenia na omawianym poziomie. Chodzi o zrozumienie problemu, iż „jesteś na tym świecie, ale nie z tego świata”. Tutaj najważniejsze jest twoje przekonanie o słuszności obranej przez ciebie drogi. Po prostu idziesz za głosem intuicji i inspiracji za każdym razem bez względu na konsekwencje. W zasadzie zastanawianie się nad sensem twojej ścieżki jest niewskazane, ponieważ narastające obawy i wątpliwości prędzej czy później spowodują twój spadek na niższe poziomy świadomości.

Ty i boska jaźń jesteście jednością. Doświadczasz zalewu boskiej energii, pozostając ze sobą w absolutnej harmonii. Aktywując czakrę korony, potrafisz opuszczać swoje ciało i wędrować na inne poziomy rzeczywistości, by poznać odpowiedź ( podróżuj w poszukiwaniu odpowiedzi również w fizycznej rzeczywistości). Rozumienie rzeczywistości w głęboki, duchowy sposób, transcendencja, poczucie łączności z wszechświatem, poczucie nieskończoności, wewnętrznej wolności i nieograniczonego potencjału, poczucie boskości, szeroka świadomość, otwartość, zaufanie, nieosądzanie, oświecenie, łaska- tak można scharakteryzować działanie siódmego czakramu. Pozostawanie w świadomości czakry korony „zarezerwowane” jest dla osób chcących pozostać w stanie świętości i nieskazitelności ( wymagane jest bowiem odizolowanie się od świata fizycznego w idealnej równowadze).

Zwykle „normalni” ludzie doświadczają zatem tylko przebłysków siódmej czakry. Każdy pojedynczy wir energetyczny, a w zasadzie wprawienie go w stan wibracji wpływa na naszą postawę, charakter oraz obiektywne postrzeganie świata. W zasadzie nie chodzi o to, by otworzyć dany czakram, lecz wprawić go w ruch. Dzięki odpowiednim właściwością tzw. wirów oraz ich mocy, możesz poczuć się pewny siebie, przezwyciężyć strach i leki, posiąść umiejętności komunikacji poprzez telepatię, rozwinąć własny intelekt, wrażliwość, odkryć prawdziwy strumień miłości i szczęścia płynącego z ciebie samego, wpływać na otaczająca rzeczywistość, oraz wreszcie, na samym końcu osiągnąć łączność ze światami pozazmysłowymi. Harmonia między czakrami powoduje, że przestajesz identyfikować się z przedmiotami, myśli przelatują przez twoją głowę niczym chmury, stajesz się lekki, porzucasz zmartwienia, kierujesz się intuicyjnym wiedzeniem.

Czasami możesz nie potrafić do końca wyjaśnić dokładnego zamiaru twojego postępowania, po prostu wiesz, że, tak trzeba zrobić i tyle. Później zdarza się, iż poczynione czynności przyniosły ci poszukiwaną odpowiedź na zadane wcześniej pytanie lub zaprowadziły cię w miejsce, gdzie uzyskałeś dostęp na wyższy poziom świadomości.

Aktywację czakr można porównać do wjeżdżania na coraz wyższe piętro. Wiadomo, że im na niższym poziomie budynku się znajdujesz, tym mniej możesz zobaczyć z okna. Wspinając się do góry, piętro po piętrze, możemy dostrzec znacznie większy obszar rzeczywistości. Tym właśnie jest ewolucja czakramowa u człowieka. Im na wyższym poziomie świadomości jesteś, tym w pełniejszym wymiarze możesz ujrzeć otaczający świat, który sam tworzysz.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Człowiek. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s